Лікар ЛФК (каб №11) - масаж, лікувальна фізкультура, реабілітація
Лікар
Час роботи
Лікар
Шипунова Анна Матвіївна
Час роботи
Пн-Пт-Пн - 8.30-15.00 Вт-Чт з 14.00-18.00 Сб-Нд - вихідний
Лікар
Шеремета Максим Іванович
Час роботи
Пн-Пт-Пт - з 14.00-18.00 Вт-Чт з 14.00-18.00 Сб-Нд - вихідний
Зал реабілітації та ЛФК (каб№14) Реабілітація після травм, відновне лікування індивідуальна і групова лікувальна фізкультура і гімнастика
Лікар
Час роботи
Лікар
Старостенко Ольга Олександрівна
Час роботи
Пн-Пт-Пн з 8.30-15.00 Вт-Чт з 10.20-17.00 Сб-Нд - вихідний
Лікар
Фіщенко Євген Олегович
Час роботи
Пн-Пт-Пн - 10.20-17.00 Вт-Чт - 8.30-15.00 Сб-Нд - вихідний
Лікар
Інструктор ЛФК Марченко Н.Г.
Час роботи
Пн-Пт-Пн - 10.20-17.00 Вт-Чт - 8.30-15.00 Сб-Нд - вихідний
ЛФК - є ефективним методом терапії, що використовує в якості основного лікувально-профілактичний засіб фізичні вправи (рух), при цьому відбувається вплив не тільки на патологічно змінені органи і тканини, але і на організм в цілому. Фізичні вправи цілеспрямовано застосовуються для відновлення порушених функцій і зміцнення здоров'я.
Людині завжди важливо бути впевненим, що результат лікування виправдає його очікування.
У ООВФД заняття по ЛФК проводяться інструкторамі- методистами по ЛФК, що мають багаторічний стаж роботи зі спортсменами збірних команд України та Одеської області, ветеранами спорту. Накопичено великий досвід реабілітації хворих з остеохондрозом і його неврологічними проявами, порушеннями постави, травмами суглобів.

У ООВФД є:

 

 1. Зал для занять ЛФК, оснащених моделями спеціального інвентарю, призначеного для реабілітації пацієнтів з травмами, захворюваннями кістково-м’язової та нервової систем, в тому числі фітболи, балансувальні платформи, еластичні стрічки і багато іншого.
 2. Тренажерний ділянку дозволяє провести тренування, спрямовану на вдосконалення фізичного стану організму. Оснащений багатофункціональними тренажерами для роботи з різними м’язовими групами.
 3. Механотерапія: механотерапія – це одна з форм ЛФК, що представляє собою систему лікування за допомогою різних пристроїв і апаратів. Застосовується в комплексі з іншими засобами і методами реабілітації. Апарати призначені для раннього відновлення рухливості ліктьового і колінного суглобів і запобігання розвитку тромбоемболічних ускладнень. Крім того, допомагає боротися з уже виникли наслідками тривалої обездвиженности.

У ООВФД проводиться фітбол - гімнастика для дітей і дорослих з використанням великих різнокольорових м'ячах, що витримують вагу до 300 кг. При цьому м'яч може використовуватися як тренажер, як предмет і як обважнювач, маючи вагу близько 1 кг. Заняття лікувальною гімнастикою на фитболе - це складно-координаційні руху, особливістю яких є те, що м'язова діяльність відбувається в умовах рухомої опори і для збереження рівноваги необхідно поєднання центру ваги займається з центром тяжкості м'яча (ніж - то це нагадує верхову їзду). Лікувальний ефект обумовлений впливом коливань м'яча на хребет, міжхребцеві диски, суглоби і навколишні їх тканини. При систематичної навантаженні створюється сильний м'язовий корсет навколо хребта, поліпшується крово- і лімфообіг, обмін речовин в міжхребцевих дисках. Нормалізація стану хребта призводить до поліпшення функції внутрішніх органів, оскільки кожен хребець взаємопов'язаний з певним органом. Крім всіх перерахованих властивостей фитболов, незаперечно, звичайно, величезне емоційне вплив м'ячів на організм.
Основні показання:
Статичні деформації опорно-рухового апарату: різні види порушення постави, поздовжнє і поперечне плоскостопість, сколіотична хвороба, косе положення тазу і т.д.

Робота ведеться за такими основними напрямками:

 

 1. Комплексна реабілітація після травм і захворювань:
  – дегенеративно-дистрофічні захворювання хребта
  – реабілітація після травм і оперативного лікування колінного, тазостегнового, ліктьового, плечового і інших суглобів
  – порушення постави
  – сколіози
  Заняття проходять за індивідуальними планами і схемами
 2. Оздоровчі технології для дорослих і дітей різного віку.
 3. Проводяться заняття для вагітних.