Для чого це необхідно

Можливість виявити патологічного стан до його розвитку, усунути і реабілітувати вже виявлені патології, оцінити стан здоров’я спортсмена і тренованість, допомогти підібрати потрібні цілі відновлення після фізичних навантажень, режими навантажень і багато іншого, а так само поліпшити спортивний результат і якість тренувального процесу – ось основна мета періодичних оглядів.

Навіщо потрібен стоматолог і чому так важливо щоб зуби у спортсменів були здорові

Важливість здорових зубів для загального здоров’я всього організму людини відзначали ще видатні лікарі давнини від Гіппократа і Сорана Ефеського до Н.І.Пірогова.Современние вчені вважають, що диспансеризація страждають стоматологічними захворюваннями дітей, що включає лікування в поліклініці і в стаціонарах, – єдино правильний шлях у боротьбі з важкими захворюваннями. Ангіна, хронічні тонзиліти, ревматизм, нефрити, поліартрити, порушення діяльності серцево-судинної системи та інші ураження часто розвиваються під впливом хвороб зубів, порожнини рота і т.д.

Сприйнятливість до карієсу передається у спадок. Він передається від чоловіків по чоловічій лінії, від матері до дочки. З різних груп зубів найбільш схильні до карієсу моляри (жувальні, корінні зуби) завдяки їх глибоким фіссурах і дистальної (задньої) позиції, де створюються сприятливі умови для затримки харчових залишків. Відносна несприйнятливість до карієсу відзначена у фронтальних зубів нижньої щелепи завдяки постійному омивання їх слиною. Ступінь ураження зубів до карієсу залежить від загального стану організму дитини. Множинне ураження зубів карієсом частіше спостерігається у дітей, в анамнезі яких є штучне вигодовування, захворювання матері під час вагітності, перенесені дитиною гострі і хронічні інфекції. При недостатньому контролі за станом зубів в цьому віці є небезпека досить швидкого прогресування каріозного процесу з виникненням пульпіту і періодонтіта.В як фактор, що сприяє виникненню ускладнених форм карієсу. прийнято вважати ту обставину, що емаль тільки що прорізаються постійних зубів містить дещо більше органічних речовин і відповідно біднішими неорганічними, ніж емаль зубів після закінченого процесу мінералізації.

Головне, потрібно пам’ятати і розуміти, що без лікування найбезпечніший поверхневий карієс після проходження всіх своїх стадій по глибині обов’язково призведе до періодонтиту, утворення гранульом і кіст на коренях, а при відповідних * пускових механізмах (переохолодженнях, застуда, зниження опірності організму) призведе до гнійних ускладнень-абсцесу, флегмонам, остеомієліту, хворий зуб- це вогнище хронічної інфекції в роті. При ковтанні продуктів розпаду тканин зуба і бактерій відбувається сенсибілізація організму і зниження опірності до багатьох вищевказаним важких захворювань.

Тому ланцюжок карієс-пульпіт-періодонтит-периостит-ураження клапанів серця-інвалідність (смерть) -це далеко не фантастика, що підтверджують смерть на полі 17го футболіста ФК * Арсенал * (Київ) в 2002 р., Смерть футболістів-аматорів в Одеській області і Одесі в 1999р. які не проходили перед змаганнями диспансеризацію і санацію порожнини рота.

Що входить в періодичний медогляд спортсменів

Загальний розгорнутий аналіз крові з ручним підрахунком елементів крові, загальний аналіз сечі, при необхідності Біохімічний аналіз крові і аналіз на вміст глюкози. Огляди фахівців різний профілів (Хірург, Травматолог, Стоматолог, Невропатолог, Дерматолог, Офтальмолог, функціональна діагностика ССС, огляд і тестування спортивними лікарями, збір даних і висновок по кожному спортсмену)

Вартість огляду

Вартість послуг згідно з прейскурантом. Ціни ви можете побачити в розділі Вартість в головному меню сайту.

Чи можна пройти в іншому місці

Можна пройти всіх спеціалістів, крім функціональної діагностики та спортивних лікарів (проте наші фахівці пройшли спеціальну підготовку і більш ефективні в питаннях спортивної медицини, ніж звичайні лікарі в поліклініці, в зв’язку з тим що є специфіка по кожній із спеціальностей і у наших фахівців накопичений великий досвід роботи зі спортсменами та особами ведуть активний спосіб життя)