ХVIII Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні досягнення спортивної медицини, фізичної реабілітації, фізичного виховання та валеології – 2016».

В Одесі відбулася ХVIII Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні досягнення спортивної медицини, фізичної реабілітації, фізичного виховання та валеології – 2016». Під час її пленарних та секційних засідань лікарі радилися, як лікувати своїх найуразливіших до травм пацієнтів – спортсменів, пропонували сучасні методи лікування.

       Учасники науково-практичної конференції з досягнень спортивної медицини та фізичної реабілітації про спортивні травми знають не з чужих слів. Багато з них займалися професійним спортом, тому до проблем фізичної реабілітації ставляться дуже серйозно.

       Одна з організаторів конференції Ольга Юшковська, професор, доктор медичних наук, завідуюча кафедрою фізичної реабілітації, спортивної медицини, фізичного виховання і валеології ОНМЕДУ вважає, що потрібно дуже уважно ставитися до профілактики захворювань у спортсменів, орієнтуватися на закони природи, шукати баланс у всьому.

       Як саме лікувати спортсменам травми, як покращувати стан здоров’я студентів і школярів, що займаються спортом, розповідали відомі науковці. На конференцію, яка проходила на базі клінічного санаторію прикордонної служби України, з’їхалися учасники не лише з України, але й з усього світу.

       Під час конференції працювала спеціалізована виставка «Валеологія і спортивна медицина-2016». Так що цікаво було всім – як медикам, так і спортсменам.